Η Παιδαγωγική Αξιοποίηση της Διαδραστικής Τηλεδιάσκεψης στο...

Tο Πανεπιστήμιο Κρήτης εγκαινιάζει φέτος το θεσμό «Ημέρες...

Το Εργαστήριο Διδακτικής Θετικών Επιστημών (ΕΔΘΕ)...

Σε ένα κατάμεστο αμφιθέατρο στην πανεπιστημιούπολη του Γάλλου...

Mουσείο Αρβελέρ- εγκαίνια

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016-17










ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ  ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016-17       και ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ        
  ΜΑΘΗΜΑ Σ.Φ ΔΙΔΑΣΚΩΝ   ΩΡΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΡΟΠΟΣ ΕΞΕΤ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ                
5/6/2017 ΑΡΓΙΑ      ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ        
ΤΡΙΤΗ Δ01Π05 281 Θώμου Θεωρητική Γλωσσολογία: Θέματα …… 8.30-11.30 Α+Β+αιθ 5 (Φιλοσοφικής) Γραπτά  
6/6/2017 Ε03Π07 86 Παπαβασιλείου Τεχνολογία ανάπτυξης ιστοσελίδων ////////////// ///////////////////// παράδοση εργασιών  
  Α08Π01   Χατζηδάκη   10.00-12.00 ΕΔΙΑΜΜΕ Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
  Α10Π04   Καλογιαννάκη   3.30 γραφείο  διδάσκουσ προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
  Α05Π01 Υ 6ο εξα 468 Καλογιαννάκη Κοινωνιολογία της εκπαίδευσης: η διαμόρφωση.. 2.30-5.30 Δ3+Δ7+Δ6 Γραπτά  
ΤΕΤΑΡΤΗ Ε01Π05 216 Τζανάκης Βασικές έννοιες Γεωμετρίας 8.30-11.30 Δ3+Δ7+Δ1Α Γραπτά  
7/6/2017 Β05Π03 151 Μουζάκη/Κουρ Αναπτυξιακές διαταραχές 11.30-2.30 Δ7+Β1 29 Γραπτά  
  Δ01Π13   Νικολουδάκη   11.30-2.30 Β1 29 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
                 
ΠΕΜΠΤΗ Β05Π07 Υ 6ο εξ 278 Κουρκούτας Ενταξη & ενσωμάτωση παιδιών με ιδιαίτερες .. 2.30-5.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
  Δ01Π31 + Δ01Π17   Θώμου   9.00  γραφείο διδάσκουσ. Προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
  Β04Π02   Παπαδάκη-Μιχαηλίδη   5.30 Δ3 Προφορικά Να ενημερώσει την διδάσκουσα
8/6/2017 Β02Π01 Υ 2ο εξ 272 Παπαδάκη-Μιχαηλίδη Αναπτυξιακή ψυχολογία Ι: Βρεφική και παιδ… 5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α06Π02 Υ 4ο εξά 300 Χουρδάκης Θέματα διαπολιτισμικής παιδαγωγικής και ιστ 8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΜΟΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΜΗΤΡΩΟΥ
9/6/2017 Α06Π02 Υ 4ο εξά 300 Χουρδάκης Θέματα διαπολιτισμικής παιδαγωγικής και ιστ 11.30-2.30 Δ3+Δ37Α Γραπτά ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΕ ΖΥΓΟ ΑΡΙΘΜΟ ΜΗΤΡΩΟΥ
  Α11Π04   Αναστασιάδης   11.30 γραφείο διδάσκοντα Προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
  Δ03Α09  61 Τριχάκη Μουσική με έμφαση στη Μουσικοπαιδαγωγική 2.30-3.30 γραφείο διδάσκου παράδοση εργ  
ΣΑΒΒΑΤΟ Ε01Π01 227 Τζανάκης Στοιχεία θεωρίας αριθμών 8.30-11.30 Δ3+Δ7+Δ37Α Γραπτά  
  Ε02Π03   Τζανάκης   11.30-2.30 Δ3 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
10/6/2017 ΑΓΓΛΠ 020 247 Ψαρουδάκη Αγγλικά επιπέδου ΙΙ 11.30-2.30 Δ3+Δ37α Γραπτά  
ΚΥΡΙΑΚΗ                
11/6/2017                
ΔΕΥΤΕΡΑ                
12/6/2017 Δ04Π07 Υ 4ο εξα 198 Καραγιώργος Μεθοδολογία της διδασκαλίας των κοινωνικών .. 9.00-3.00 γραφείο διδάσκοντα Προφορικά  
  Α14Π02   Καρράς   5.00 Γραφείο διδάσκοντα Προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
  Α14Π06 524 Καρράς Σχολεία του κόσμου-Εκπαιδευτικοί του κόσμου.. 5.30-8.30 Δ3+Δ7+Δ6 Γραπτά  
ΤΡΙΤΗ                
13/6/2017 Β03Π13 Υ 4ο εξαμ 212 Σπαντιδάκης Μάθηση και διδασκαλία του γραπτού λόγου 8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
  Β03Π13    Σπαντιδάκης   11.30 γραφείο διδάσκοντα Προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ                
14/6/2017 Ε02Π02 Υ 2 εξαμ 261 Σταύρου Βασικές έννοιες Φυσικής εκτός 8.30 5.30-8.30 Δ3+Δ7+Δ1Α Γραπτά   
  Ε02Π06   Σταύρου   5.30-8.30 Δ7 Γραπτα ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
                 
ΠΕΜΠΤΗ                
15/6/2017                
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ                
16/6/2017                
ΣΑΒΒΑΤΟ Δ02Π11 Υ 4οεξ 230 Πεχλιβανίδης Φιλοσοφία 8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
17/6/2017 ΑΓΓΠ040 205 Ψαρουδάκη Αγγλικά επιπέδου ΙV 11.30-2.30 Δ3+Δ37α Γραπτά  
ΚΥΡΙΑΚΗ                
18/6/2017                
ΔΕΥΤΕΡΑ Β01Π01   Βασιλάκη   11.00 Γραφείο Προέδρου Προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
19/6/2017                
ΤΡΙΤΗ Γ03Π04 194 Κλεισαρχάκης Θεωρίες μάθησης και εκπαιδευτικό λογισμικό 11.30-2.30 Δ6+Β1 29 Γραπτά  
20/6/2017 Γ03Π08   Κλεισαρχάκης   11.30-2.30 Δ6 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ Γ02Π01 Υ 2ο εξάμ 234 Μακράκης Θεωρία και μεθοδολογία της διδασκαλίας 2.30-5.30 Δ3+Δ1Α Γραπτά  
21/6/2017 Β03Π01   Μουζάκη   5.30 γραφείο διδάσκουσ Προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ                
22/6/2017 Ε01Π08 Υ 2ο εξμ 276 Κούρκουλος Ενότητες από το πρόγραμμα των μαθημα 5.30-8.30 Δ3+Δ37Α+Δ7 Γραπτά  
  Ε01Π07   Κούρκουλος   5.30-8.30 Δ7 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε02Π10   Καλαϊτζιδάκη   2.30-5.30 Δ3 Γραπτά  
23/6/2017 Ε02Π08 296 Καλαϊτζιδάκη Βιολογία 2.30-5.30 Δ3+Δ37Α+Δ1Α Γραπτά  
ΣΑΒΒΑΤΟ                
24/6/2017                
ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΠΌ ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΩΝ.    

ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ 5ου ΕΤΟΥς ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ κ. ΜΑΚΡΑΚΗ ΘΑΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ  e-mail TOY ΜΕΧΡΙ 21/6/2017. 
ΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ.  
                 

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

ΧΑΡΤΗΣ

ΕΛΑΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του Δικτυακού Τόπου

kleisarx@edc.uoc.gr

ΔΑΣΤΑ

ΔΙΑΥΓΕΙΑ

Είσοδος

Επικοινωνία

Διεύθυνση Τμήματος

Πανεπιστήμιο Κρήτης, Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης
Πανεπιστημιούπολη Ρεθύμνου, 74100 ΡΕΘYΜΝΟ

Επικοινωνία

Τηλέφωνα Γραμματείας: 2831077594, 2831077595, 2831077634

Fax: 2831077596
e-mail: gramptde@edc.uoc.gr

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.