Η Παιδαγωγική Αξιοποίηση της Διαδραστικής Τηλεδιάσκεψης στο...

Tο Πανεπιστήμιο Κρήτης εγκαινιάζει φέτος το θεσμό «Ημέρες...

Το Εργαστήριο Διδακτικής Θετικών Επιστημών (ΕΔΘΕ)...

Σε ένα κατάμεστο αμφιθέατρο στην πανεπιστημιούπολη του Γάλλου...

Mουσείο Αρβελέρ- εγκαίνια

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-18 και ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-18 και ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΑΘΗΜΑ Σ.Φ ΔΙΔΑΣΚΩΝ   ΩΡΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΡΟΠΟΣ ΕΞΕΤ.  
ΔΕΥΤΕΡΑ Α03Π02 114 Ιερωνυμάκης Ανακαινιστές της παιδαγωγικής σκέψης και πράξης 8.30-11.30 Δ7+Β129 Γραπτά  
  Α14Π06 445 Καρράς Σχολεία του κόσμου-Εκπειδευτικοί του κόσμου: καινοτομές εναλλακτικές πρακτικές 2.30-5.30 Δ3+Δ37Α+Δ2Γ Γραπτά  
  Ε03Π05 82 Παπαβασιλείου Βάσεις  δεδομένων 11.30-2.30 Εργ Η/Υ Προφορικά  
4/6/2018                
ΤΡΙΤΗ                
5/6/2018 Α06Π113 56 Μιχελακάκη Διαπολιτισμικότητα και Εκπαίδευση. 11.30-2.30 Δ1Α Γραπτά  
  Ε02Π02 Υ  2ο εξ 279 Σταύρου Βασικές έννοιες Φυσικής 5.30-8.30 Δ3+Δ37Α Γραπτά   
                 
ΤΕΤΑΡΤΗ                
6/6/2018 Α05Π01 Υ 6ου εξαμ. 269 Καλογιαννάκη Κιονωνιολογία της εκπαίδευσης: Η διαμόρφωση του ανθρώπου πολίτη 8.30-11.30 Δ3+Δ37Α Γραπτά  
  Δ01Π03 Υ 4ου εξαμ 257+1 Ζερβού Παιδική Λογοτεχνία 5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
  Δ01Π13 1 Ζερβού   5.30-8.30 Δ3 ΓΡΑΠΤΑ  
ΠΕΜΠΤΗ Γ01Π03 321 Ιβρίντελη Αφανές ή λανθάνον Αναλυτικό πρόγραμμα 8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά   
  Β05Π06 1 Κουρκούτας   11.00 Γραφ. Διδάσκοντα ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ  
7/6/2018 Γ03Π04 80 Κλεισαρχάκης Θεωρίες μάθησης και εκπαιδευτικό λογισμικό 11.30-2.30 Δ7 Γραπτά   
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ01Π30 121 Θώμου Το μάθημα της νεοελληνικής γλώσσας στο Δ.Σ> 8.30-11.30 ΑΜΦ Γ (ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ)+Δ1α Γραπτά  
  Δ01Π31 1 Θώμου   8.30-11.30 ΑΜΓ Γραπτά  
8/6/2018 Β03Π05 28+1 Τσιριωτάκη Μάθηση και διδασκαλία παραγωγής γραπτού λόγου 2.30-5.30 Β126 Γραπτά  
  Α11Π04 1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ   2.00 ΕΔΙΒΕΑ (πάνω από το κυλικείο) ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ  
ΣΑΒΒΑΤΟ Ε01Π01 317 Τζανάκης Στοιχεία θεωρίας αριθμών 8.30-11.30 Δ3+Δ37Α+Δ6+Δ1Α Γραπτά  
9/6/2018                
ΚΥΡΙΑΚΗ                
10/6/2018                
ΔΕΥΤΕΡΑ                
11/6/2018 Β05Π07 Υ 6ου εξαμ 257 Κουρκούτας Ενταξη και ενσωμάτων παιδιών με ιδιαίτερες δυσκολίες/διαταραχές 8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
                 
                 
ΤΡΙΤΗ Β03Π13 Υ 4ου εξαμ 223 Σπαντιδάκης Μάθηση και διδασκαλία του γραπτού λόγου 8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
12/6/2018 Β01Π03 63 Βασιλάκη Θέματα γνωστικής ψυχολογίας 11.30-2.30 Δ7 Γραπτά  
  Δ03Α09 68 Τριχάκη Μουσική με έμφαση στην Μουσικοπαιδαγωγική 2.30-3.30 γραφείο διδάσκουσας παράδοση εργασιών  
ΤΕΤΑΡΤΗ Ε01Π05 125+2 Τζανάκης Βασικές έννοιες Γεωμετρίας 8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
  Ε02Π03 2 ΤΖΑΝΑΚΗΣ   8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
13/6/2018 Β05Π10 176 Κουρκούτας Σχολική Συμβουλευτική για παιδιά με ιδιαίτερες δυσκολίες/διαταραχές 2.30-5.30 Δ7+Δ1Α Γραπτά  
                 
ΠΕΜΠΤΗ                
14/6/2018 Β02Π01 Υ 2ου εξαμ 278 Μιχαηλίδη Αναπτυξιακή Ψυχολογία Ι: Βρεφική & Παιδική ηλικία 11.30-2.30 Δ3+Δ37Α Γραπτά  
  Β04Π02 1 Μιχαηλίδη   11.30  ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΔΑΣΚΟΥΣΑ    
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α06Π02 Υ 4ο Εξαμ 392 Χουρδάκης Θέματα διαπολιτισμικής παιδαγωγικής και ιστορική παιδεία 8.30-11.30 Δ3+Δ7+Δ2Γ Γραπτά  
15/6/2018 Δ05Π08 303 Χαλκιαδάκης σύγχρονη Ελληνική και Ευρωπαϊκή Ιστορία 11.30-2.30 Δ37α+Δ1Α+ΚΑΜΠΙΤΣΗ+Β129+Γ2 Γραπτά  
                 
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΓΓΠ020 210 Ψαρουδάκη Αγγλικά 020 8.30-11.30 Αμφ Α+Β+Δ7    
16/6/2018 ΑΓΓΠ040 192+1 Ψαρουδάκη Αγγλικά 040 11.30-2.30 ΑΜΦ Α+Β    
ΚΥΡΙΑΚΗ                
17/6/2018                
ΔΕΥΤΕΡΑ Ε01Π08 Υ 2ου εξαμ 290 Κούρκουλος Ενότητες από το πρόγραμμα μαθηματικών του Δ.Σ 2.30-5.30 Δ3+Δ37Α+Δ7 Γραπτά  
18/6/2018 Δ03Α02   Χρηστίδης Εικαστική έκφραση του παιδιού και εφαρμογές: Γλυπτική και εφαρμογές  10.00-12.00 8 παράδοση εργασιών  
ΤΡΙΤΗ B06Π01 Υ4ο εξαμ 200 Πεδιαδίτης Εισαγωγή στη μεθοδολογία της έρευνας σις επιστήμες της αγωγής 2.30-5.30 Δ7+Β129 Γραπτά  
19/6/2018                
ΤΕΤΑΡΤΗ Δ05Π03   Δρακάκης Μεσαιωνική Ιστορία 9.00-2.30 γραφείο διδάσκοντα Προφορικά  
  Δ05Π03   Δρακάκης Μεσαιωνική Ιστορία 4.30-8.30 γραφείο διδάσκοντα Προφορικά  
  Γ01Π04 1 Κωστούλα     γ1 7 Προφορικά  
  Γ02Π01 Υ 2ου εξαμ   Κωστούλα Θεωρία και μεθοδολογία της διδασκαλίας   γ1 7 Προφορικά  
20/6/2018 Β05π11 164 Μουζάκη Ειδικές μαθησιακές δυσκολίες στην ανάγνωση και στην ορθογραφία 2.30-5.30 Δ7+Β129 Γραπτά  
ΠΕΜΠΤΗ Γ02Π01 Υ 2ου εξαμ   Κωστούλα Θεωρία και μεθοδολογία της διδασκαλίας   γ1 7 Προφορικά  
  Δ05Π03   Δρακάκης Μεσαιωνική Ιστορία 9.00-2.30 γραφείο διδάσκοντα Προφορικά  
  Δ05Π03   Δρακάκης Μεσαιωνική Ιστορία 4.30-8.30 γραφείο διδάσκοντα Προφορικά  
21/6/2018 Β03Π01 Υ 2ου εξ 246 Βασαρμίδου Εισαγωγή στην εκπαιδευτική ψυχολογία 2.30-5.30 Δ7+Δ6 Γραπτά  
  Β03Π01  1 Βασαρμίδου   2.30-5.30 Δ7 Γραπτά  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ γ01π01 1 ΜΑΚΡΑΚΗΣ     ΜΕΧΡΙ 22/6/2018     
22/6/2018 Γ03Π10 2 ΜΑΚΡΑΚΗΣ     παράδοση εργασίας    
                 
                 
ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΠΌ ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΩΝ.  

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

ΧΑΡΤΗΣ

ΕΛΑΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του Δικτυακού Τόπου

kleisarx@edc.uoc.gr

ΔΑΣΤΑ

ΔΙΑΥΓΕΙΑ

Είσοδος

Επικοινωνία

Διεύθυνση Τμήματος

Πανεπιστήμιο Κρήτης, Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης
Πανεπιστημιούπολη Ρεθύμνου, 74100 ΡΕΘYΜΝΟ

Επικοινωνία

Τηλέφωνα Γραμματείας: 2831077594, 2831077595, 2831077634

Fax: 2831077596
e-mail: gramptde@edc.uoc.gr

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.