Η Παιδαγωγική Αξιοποίηση της Διαδραστικής Τηλεδιάσκεψης στο...

Tο Πανεπιστήμιο Κρήτης εγκαινιάζει φέτος το θεσμό «Ημέρες...

Το Εργαστήριο Διδακτικής Θετικών Επιστημών (ΕΔΘΕ)...

Σε ένα κατάμεστο αμφιθέατρο στην πανεπιστημιούπολη του Γάλλου...

Mουσείο Αρβελέρ- εγκαίνια

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-18 και ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ  ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-18 και ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΑΘΗΜΑ Σ.Φ ΔΙΔΑΣΚΩΝ   ΩΡΑ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΡΟΠΟΣ ΕΞΕΤ.  
ΔΕΥΤΕΡΑ Ε03Π01 97 Παπαβασιλείου Εισαγωγή στην πληροφορική 11.30-2.30 Εργ. Η/Υ Προφορικά  
  Ε03Π05   Παπαβασιλείου   11.30-2.30 Εργ. Η/Υ Προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
8/1/2017 Α07Π02
6
Ιερωνυμάτκης Ευρωπαϊκή και οικουμενική διάσταση στην εκπ… 8.30-11.30 Γ1 7 Γραπτά  
  Δ01Π03   ΖΕΡΒΟΥ   5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
  Δ01Π13 Υ 5ο εξαμ 222 Ζερβού Ευρωπαϊκή και νεοελληνική λογοτεχνία 5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
                 
ΤΡΙΤΗ Α01Π01 Υ 1ο εξάμ
510
Καρράς Εισαγωγή στην παιδαγωγική  11.30-2.30 Δ3+Δ37Α+Δ3 Γραπτά  
9/1/2018 Α07Π05 313 Καλογιαννάκη Συγκριτική παιδαγωγική 8.30-11.30 Δ7+Δ6+Β1 26 Γραπτά  
  Β05Π06 322 Κουρκούτας Συναισθηματικές και συμπεριφορικές διαταραχές στη σχολική ηλικία 2.30-5.30 Δ7+Γ2 Γραπτά  
                 
ΤΕΤΑΡΤΗ Α11Π04 Υ 5ο εξάμ. 242 Αναστασιάδης Επιμόρφωση εκπαιδευτικών με την χρήση νέων τεχνολογιών 11.30-2.30 Δ7+Δ6 Γραπτά  
10/1/2018 Α11Π04   Αναστασιάδης   12.00 γραφείο διδασκ προφορικά ΔΙΕΡΥΜΕΝΗ
  Α10Π04 300 Καλογιαννάκη/Καρράς Κράτος και εκπαίδευση 2.30-5.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
                 
ΠΕΜΠΤΗ Δ01Π17 Υ 1ο Εξαμ 282 Θώμου Νεοελληνική γραμματική 8.30-11.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
  Δ01Π30+Δ01Π31   Θώμου   8.30-11.30 Δ3 Γραπτά ΔΙΕΡΥΜΕΝΗ
  Ε01Π01   Τζανάκης   8.30-11.30 Δ3 Γραπτά ΔΙΕΡΥΜΕΝΗ
11/1/2018 Δ01Π06 Υ 3ο εξαμ 278 Ζερβού Η διδασκαλία του γλωσσικού μαθήματος 5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ02Π11 28 Δασκαλάκη Φιλοσοφία  8.30-11.30 Β1 29 Γραπτά  
12/1/2018 Α14Π01  322 Καρράς Το επάγγελμα του εκπαιδευτικού στον 21ο αι 5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
                 
ΣΑΒΒΑΤΟ Ε02Π03 334 Τζανάκης Η Φυσική σήμερα 8.30-11.30 Δ3+Δ37Α+Δ7 Γραπτά  
13/1/2018 Ε01Π05   Τζανάκης   8.30-11.30 Δ3+Δ37Α+Δ7 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ                
14/1/2018                
ΔΕΥΤΕΡΑ Β04Π02   Μιχαηλίδη   11.00 γραφείο διδάσκουσα προφορικά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
15/1/2018 Β04Π02 141 Μιχαηλίδη Επικοινωνία και διαπροσωπικές σχέσεις  11.30-2.30 Δ7+Β129 Γραπτά  
  Α08Π01 Υ 5ο εξαμ 251 Χατζηδάκη Διγλωσσία και διδασκαλία της ελληνικής ως … 5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
ΤΡΙΤΗ Αγγπ 010 1ο εξάμ
375
Ψαρουδάκη Αγγλικά επιπέδου Ι 8.30-11.30 ΑΜΦ Α+Β+Γ Γραπτά  
  Αγγπ 020   Ψαρουδάκη Αγγλικά ΙΙ 8.30-11.30 ΑΜΦ Α+Β+Γ Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
  Ε02Π02   Σταύρου   5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
16/1/2018 Ε02Π06 Υ 3ο εξ 281 Σταύρου Μεθοδολογία της διδασκαλίας των Φυσικών επιστημών στο Δ.Σ  5.30-8.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
  Γ01Π02 198 Ιβρίντελη Αναλυτικό πρόγραμμα και η νέα Ευρώπη 10,00-13,00 παράδοση εργασιών  γραφ. Διδάσκουσ  
ΤΕΤΑΡΤΗ Αγγπ030 3ο εξαμ.
203
Ψαρουδάκη Αγγλικά επιπέδου ΙΙΙ 8.30-11.30 Δ7+Δ6+Β129 Γραπτά  
  Αγγ 040   Ψαρουδάκη Αγγλικά  8.30-11.30 Δ7+Δ6+Β129 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
17/1/2018 Β05Π03 25 Τραγουλιά Αναπτυξιακές διαταραχές: Ψυχοπαιδαγωγικές 8.30-11.30 Β1 26 Γραπτά  
  Ε02Π10 229 Καλαϊτζιδάκη Στοιχεία Οικολογίας: Οικοσυστήματα … 11.30-2.30 Δ37Α+Δ1Α+Δ2Γ Γραπτά  
  Β03Π08   Σπαντιδάκης         ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
ΠΕΜΠΤΗ Α05Π06 340 Χουρδάκης Η έμφυλη ιστορία της νεοελληνικής εκπαίδευσης 8.30-11.30 Δ3+Δ37Α Γραπτά  
18/1/2018 Γ03Π08 100 Κλεισαρχάκης Αξιολογηση εκπαιδευτικού λογισμικού 11.30-2.30 Δ7 Γραπτά  
  Ε01Π07 Υ 3ο εξάμ. 245 Κούρκουλος Μεθοδολογία της διδασκαλίας των μαθηματικών 2.30-5.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
  Ε01Π08   Κούρκουλος   2.30-5.30 Δ3 Γραπτά ΔΙΕΥΡΥΜΕΝΗ
                 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α03Π03 213 Χουρδάκης Πολιτισμική κληρονομια και εκπαίδευση: Ιστορικ.. 8.30-11.30 Δ7+Δ6 Γραπτά  
19/1/2018 Δ05Π05 44 Δρακάκης Ιστορία της Κρήτης 9.30 γραφείο διδάσκο προφορικά  
                 
ΣΑΒΒΑΤΟ                
20/1/2018                
ΚΥΡΙΑΚΗ                
21/1/2018                
ΔΕΥΤΕΡΑ Γ03Π10 Υ 5 εξαμ 237 Μακράκης ΤΠΕ στην εκπαίδευση για την βιώσιμη ανάπτυξη     παράδοση εργασιών  
  Γ01Π01 Υ 3ο εξα, 230 Μακράκης Αναλυτικό πρόγραμμα: Θεωρία και πράξη     παράδοση εργασιών  
22/1/2018 Δ03Α01 27 Χρηστίδης Εικαστική έκφραση του παιδιού: Ζωγραφική και εφαρμογές. 10.00-12.00 αιθουσα καλλιτεχνι παρουσίαση και παράδοση εργασιών  
ΤΡΙΤΗ                
23/1/2018 Β01Π01 Υ 1ο εξ 303 Βασιλάκη Εισαγωγή στη Ψυχολογία 11.30-2.30 Δ3+Δ7 Γραπτά  
                 
ΤΕΤΑΡΤΗ Δ05Π02 55 Χαλκιαδάκης Αρχαία Ελληνική Ιστορία (και η πρόσληψή της στους νεότερους χρόνους) 11.30-2.30 Δ7 Γραπτά  
  Δ03Α08 63 Τριχάκη Εισαγωγή στη Μουσική 2.30-5.30 Δ7 Γραπτά  
24/1/2018 Δ03Α20 29 Τριχάκη Μουσική γνώση και δημιουργία 2.30-5.30 Δ7 παράδοση εργασιών  
ΠΕΜΠΤΗ                
25/1/2018                
  Γ04Π05 143 Μαυραντωνάκη Εναλλακτικές μορφές αξιολόγησης των μαθητών 2.30-5.30 Δ7+Β129 Γραπτά  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Γ01Π04+Γ02Π01   Κωστούλα   παράδοση εργασιών      
26/1/2018 Δ05Π04 73 Πάπαρη Νεώτερη Ιστορία μετά τις 11.00 11.30-2.30 Δ7 Γραπτά  
  Γ01Π03   Μακράκης   παράδοση εργασιών      
ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΠΌ ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΩΝ.  
ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΠΌ ΑΛΛΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΩΝ.

ΟΙΣΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΥΤΌ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ.

ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

ΧΑΡΤΗΣ

ΕΛΑΤΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΜΑΣ

Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του Δικτυακού Τόπου

kleisarx@edc.uoc.gr

ΔΑΣΤΑ

ΔΙΑΥΓΕΙΑ

Είσοδος

Επικοινωνία

Διεύθυνση Τμήματος

Πανεπιστήμιο Κρήτης, Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης
Πανεπιστημιούπολη Ρεθύμνου, 74100 ΡΕΘYΜΝΟ

Επικοινωνία

Τηλέφωνα Γραμματείας: 2831077594, 2831077595, 2831077634

Fax: 2831077596
e-mail: gramptde@edc.uoc.gr

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.